Odlični rezultati Dine i Dušana

Članovi Pauerlifting i bodi bilding sport kluba Knjaževac ostvarili su zapažene rezultate na takmičenju u Aranđelovcu.

Prvenstvo Srbije u bodi bildingu i fitnesu održano je 20. oktobra u Aranđelovcu. Među 54 učesnika bilo je i predstavnika Pauerlifting i bodi bilding sport kluba Knjaževac.

U kategoriji Bodyfitness zlatnu medalju osvojila je Jovanović Dina. Dina je takođe osvojila pehar za najuspešniju takmičarku u ovoj kategoriji.

U kategoriji Body Classic za seniore preko 180 cm nastupio je Savić Dušan. Konkurencija u ovoj kategoriji je bila izuzetna jaka, 9 učesnika borilo se za titulu najboljeg. Dušan je ušao u finale i zauzeo peto mesto.

Ovo je bila dobra provera forme za takmičare Pauerlifting i bodi bilding sportskog kluba ,, Knjaževac” pred Prvi otvoreni kup Balkana u bodi bildingu koji će se održati u Knjaževcu od 16. do 18. novembra 2018. godine, na kome se očekuju još bolji rezultati kluba.