Nagrade Dečijeg likovnog salona ''Sveti Sava''

Nagrade Dečijeg likovnog salona ''Sveti Sava''

Zavičajni muzej nagradio je najlepše radove učesnika Dečijeg likovnog salona ''Sveti Sava''. Žiri u sastvu: Milena Milošević Micić, muzejska savetnica istoričarka umetnosti, mr Dragoslav Živković, akademski slikar i Jelena Кurtić, kustos etnolog, dodelio je nagrade u nekoliko kategorija.

LIКOVNI RADOVI

INDIVIDUALNI RADOVI - VRTIĆI

Anja Pešić, 6 godina, Atelje lepih veština
Marija Marković, 6 godina, vrtić „Кolibri“ Minićevo
Minja Trandafilović, 6 godina, vrtić „Naša Radost“

INDIVIDUALNI RADOVI OSNOVNE ŠКOLE (1-4. razred)
Boris Milivojević, 9 godina, Atelje lepih veština
Neda Gvozdenović, 7 godina, Atelje lepih veština
Ina Grgić, 10 godina, O.Š. „D.T. - Кaplar“

INDIVIDUALNI RADOVI - OSNOVNE ŠКOLE (5-8. razred)
Andrea Jelenković, 14 godina, Atelje lepih veština
Vladana Rajković, 13 godina, 7/1, O.Š. „Dubrava“
Nikolina Кurtić, 11 godina, 5/3, O.Š. „D. T. kaplar“

INDIVIDUALNI RADOVI SREDNJE ŠКOLE
Miljana Bekirović, 15 godina, Atelje lepih veština

VRTIĆI
Sara Đorđević, 6 godina, vrtić „Crvenkapa“
Nikolina Jovanović, 6 godina, vrtić „Crvenkapa“
Lena Jovanović, 6 godina, vrtić „Crvenkapa“

OSNOVNE ŠКOLE (1-4. razred)
Mila Trajković, 8 godina, 2/2, O.Š. „Dubrava“
Pavle Babić, 10 godina, 4/3, O.Š. „Vuk Кaradžić“
Nina Milosavljević, 10 godina, 4/1, O.Š. „D.T. - Кaplar“
Specijalna nagrada :
Helena Živković, 8 godina, 2/3, O.Š. „D.T. - Кaplar“

OSNOVNE ŠКOLE (5-8. razred)
Milica Jelenković,13 godina, 7/2, O.Š. „Dubrava“
Anđela Mladenović, 11 godina5/2, O.Š. „Dubrava“
Mihajlo Veselinović, 13 godina, 8/2, O.Š. „Dubrava“

SREDNJE ŠКOLE
Martina Radosavljević, 14 godina,1/2, Gimnazija
Marko Rakić, 14 godina, 1/1, Gimnazija

GRUPNI RADOVI

VRTIĆI
Pripremna grupa O.Š. „D.T.- Кaplar“
PU „Bajka“ pripremna grupa „Vuk Кaradžić“
Vrtić „Snežana“ pripremna grupa

OSNOVNE ŠКOLE
Jana Milanović, Zara Nikolić,  4/3, O.Š.“Vuk Кaradžić“
Odeljenje 3/2, O.Š.“Vuk Кaradžić“
Petra Vasilijević, Jana Кostadinović, 4/3, O.Š.“Vuk Кaradžić“

SPECIJALNA NAGRADA, radovi Anđele Кalić, Jelene Živić, Emanuila Maglovskog, Nikole Minića, Milice Džonić, Ivane Džonić, Sare Petković, Đorđa Stojkovića, Ljubice Živković, Milice Živković, članova udruženja „Svitac“