Prvostepena selekcija na nivou Okruga

U Knjaževcu su se u ponedeljak okupili najtalentovaniji fudbaleri 2006. godišta iz Zaječara, Boljevca, Sokobanje i grada domaćina.

Sport

Gimnastičari iz ''Kaplara''

Na međuokružnom takmičenju iz sportske gimnastike, koje je održano 4.i 5.aprila u Nišu, učenici Osnovne škole „Dimitrije Todorović Kaplar“ postigli su zapažene rezultate, obavestila je ova obrazovna ustanova. ... [dalje]

U Sarajevu 12 medalja za pauerliftere

Pauerlifting klub Knjaževac učestvovao je sa velikim uspehom na GPC svetskom kupu, koji je održan u Sarajevu. Desetoro takmičara osvojilo je 12 medalja – 11 zlata i jedno srebro. ... [dalje]

Odlični fudbaleri u ''Kaplaru''

Na okružnom takmičenju u fudbalu, koje je u Boljevcu održano 30. marta, učenici Osnovne škole ''Dimitrije Todrović Kaplar'' postigli su odlične rezultate. ... [dalje]

Prvi streličarski seminar u Knjaževcu

Sportski klub ''Lutador'' i Streličarski klub ''Knez Lazar'' iz Petrovca na Mlavi prvog i drugog aprila u pansionu ''Mali predah'' organizuju prvi streličarski seminar u Knjaževcu. ... [dalje]

Stefan na takmičenjima u Rimu

Stefan Tomić, član Sportskog Kluba Lutador, otputovao je u Rim na IBJJF No Gi evropsko prvenstvo u greplingu i Rim Open IBJJF 2017 takmičenju brazilske džiudžice. ... [dalje]

Pobeda petlića i pionira, poraz kadeta

Pioniri i petlići FK Knjaževac savladali odgovarajuće selekcije Sloge, kadeti poraženi u Kruševcu. ... [dalje]

Otvoreno prvenstvo Knjaževca u tenisu

Teniski klub Magnet bio je u subotu, 25. marta, domaćin Otvorenog prevenstva Knjaževca za decu uzrasta do osam godina. ... [dalje]

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last ukupno: 2703 | prikazano: 81 - 90