Lepa sećanja na Srpsku ligu

Povodom petogodišnjice plasmana Timočanina u Srpsku ligu na pomoćnom terenu gradskog stadiona odigrana je revijalna utakmica između ekipa sastavljenih od igrača koji su u sezoni 2012-2013. nosili Timočaninov dres.

Sport

Poraz OFK Knjaza u Zaječaru

Nekompletno 26. kolo Okružne fudbalske lige – od pet knjaževačkih predstavnika nastupala su tri; odložene utakmice Omladinca i Midžora. ... [dalje]

Timočanin osvojio bod u Svrljigu

Knjaževački fudbaleri igrali nerešeno 3:3 na gostovanju u Svrljigu i na taj način uvećali šanse da u završnici sezone izbegnu borbu za opstanak. ... [dalje]

Midžor osvojio Opštinski kup

Fudbaleri Midžora iz Kalne pobednici su Opštinskog fudbalskog kupa. U finalnoj utakmici, odigranoj juče na gradskom stadionu u Knjaževcu, savladali su ekipu Omladinca iz Grezne rezultatom 3:0. ... [dalje]

Rukometaši poraženi u Majdanpeku

Knjaževački predstavnici izgubili su od Rudara 32:27 u nastavku II lige istok. ... [dalje]

Mladi fudbaleri sutra u Kruševcu

U zaostaloj utakmici 16. kola RIS-ove lige pioniri i petlići Timočanina igraju u gostima sa vršnjacima Prosokera. ... [dalje]

Timočanin do pobede posle preokreta

Na poluvremenu Šarbanovac vodio, Timočanin u nastavku preokrenuo i osvojio važne bodove pobedom 2:1. ... [dalje]

Okružna liga – dve pobede, tri poraza

Midžor i Omladinac osvojili bodove; Bučje, Sloga i OFK Knjaz poraženi u nastavku Okružne fudbalske lige.   ... [dalje]

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last ukupno: 2935 | prikazano: 71 - 80