Nove pobede pionira i petlića

Mladi knjaževački fudbaleri ostvarili su dvostruku pobedu protiv vršnjaka Napretka iz Aleksinca; utakmica omladinaca odložena.

Sport

Treće mesto za Dušana

Proteklog vikenda (26. i 27. maja), iz kalendara Teniskog saveza Srbije i Teniskog saveza istočne Srbije, a u organizaciji Teniskog kluba Magnet na teniskim terenima u Knjaževcu održan je turnir za dečake i devojčice do 12 godina. ... [dalje]

Grepling takmičenje u Knjaževcu

Knjaževac će u nedelju, 27. maja, biti domaćin grepling takmičenja Submission only po ebi pravilima. ... [dalje]

Timočanin gost Brodoremonta

Knjaževački fudbaleri utakmicu 28. kola Zone istok igraju u subotu u Kladovu.   ... [dalje]

Deca ''Kaplara'' pobednici Malih olimpijskih igara

Učenici drugog razreda Osnovne škole ''Dimitrije Todorović Kaplar'' osvojili su prvo mesto na međuokružnom takmičenju Male olimpijske igre. ... [dalje]

Teniski turnir u čast Dana opštine

U nedelju 20. maja, na teniskim terenima, u organizaciji Teniskog kluba Magnet, održan je tradicionalni turnir posvećen Danu opštine Knjaževac. Na turniru je učestvovalo tridesetak takmičara iz Knjaževca i regiona. ... [dalje]

Tekvondo klub osvojio 11 medalja

Tekvondo klub ''Major Kirjejev'' osvojio je 11 medalja na Prvenstvu Srbije, koje je održano u Beogradu 20. maja. ... [dalje]

Dva trijumfa i poraz u RIS-ovim ligama

Pioniri i petlići Timočanina osvojili bodove protiv Temnića; knjaževački omladinci poraženi od Napretka iz Aleksinca. ... [dalje]

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last ukupno: 2910 | prikazano: 31 - 40