Mladi fudbaleri završili jesenju sezonu

Pioniri igrali bez golova sa Nacionalom, petlići poraženi od vršnjaka niškog kluba.

Sport

Odbojkašice dočekuju Dubočicu

Na startu prolećnog dela sezone u II ligi istok ekipa Knjaževca sastaje se na svom terenu sa rivalom iz Leskovca. ... [dalje]

Uspeh gimnastičara u Nišu

Na takmičenju „Dečji kup juga“ muška ekipa Gimnastičkog kluba Olimp osvojila je vicešampionsku titulu, a Dušan Krstić bio je najbolji u pojedinačnoj konkurenciji. ... [dalje]

Stonoteniseri poraženi od Bora

U poslednjem nastupu u ovoj kalendarskoj godini ekipa Knjaževca izgubila je od stonotenisera Bora. ... [dalje]

Sportski savez: Više para za knjaževačke sportiste u 2019. godini

Sinoć je održana Skupština Sportskog saveza Knjaževca. Pored razmatranja izveštaja o radu i finansijskom poslovanju, centralna tema bila je plan raspodele sredstava namenjenih za aktivnosti sportskih klubova u narednoj godini. ... [dalje]

Sa Gala kupa u Nišu 11 medalja

U Nišu je održan je tradicionalni 23. Gala kup u Pauerliftingu Classic (bez opreme) i Equipped (sa opremom), učestvovalo je oko 50 takmičara iz 18 klubova iz Srbije i Bosne i Hercegovine. Pauerlifting i bodi bilding i sportski klub „Knjaževac“ nastupio je na ovom prvenstvu sa osam takmičara i osvojio 11 medalja: sedam zlatnih, tri srebrne i jednu bronzanu, kao i 5 pehara za ukupni plasman. ... [dalje]

Niš – Gurgusovac 6:5

Knjaževački predstavnik u Regionalnoj futsal ligi bio je na pragu prve pobede u sezoni, ali je u završnici nedostajalo malo sreće da se neporažen vrati iz Niša. ... [dalje]

Gošćama titula, Knjaževčanke u zlatnoj sredini

Pobedom u Knjaževcu odbojkašice Desetke osvojile su jesenju titulu, dok domaća ekipa polusezonu završava na odličnom šestom mestu. ... [dalje]

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last ukupno: 3288 | prikazano: 161 - 170