Nove pobede pionira i petlića

Mladi knjaževački fudbaleri ostvarili su dvostruku pobedu protiv vršnjaka Napretka iz Aleksinca; utakmica omladinaca odložena.

Sport

Ipak baraž za ulazak u II ligu

Iako su pobedom u derbiju sezone protiv Đerdapa osvojile prvo mesto u Regionalnoj ligi, odbojkašice Knjaževca ipak nisu obezbedile direktan plasman u viši rang. ... [dalje]

Okružna fudbalska liga

Odigrane su utakmice 19. kola Okružne fudbalske lige. Predstavnici knjaževačke opštine ostvarili su dve pobede i doživeli tri poraza. ... [dalje]

Poraz fudbalerki

Fudbalski šampionat II lige jug u ženskoj konkurenciji nastavljen je utakmicama 13. kola. ... [dalje]

Odbojkašice u višem rangu takmičenja

Odbojkašice Knjaževca postigle su najveći uspeh u novijoj istoriji kluba - osvojile su titulu prvaka Regionalne lige i obezbedile plasman u viši rang takmičenja. ... [dalje]

Timočanin – Sloga 3:2

Prvu pobedu u prolećnom delu šampionata Zone istok fudbaleri Timočanina ostvarili su minulog vikenda, kada su na svom terenu, u 19. kolu, savladali Slogu iz Kobišnice rezultatom 3:2. ... [dalje]

Auto trke na Staroj planini

Na Staroj planini 19. i 20. maja biće održana auto trke na brdskim stazama – Nacionalni šampionat Srbije, Otvoreno prvenstvo Srbije i Kup Srbije. ... [dalje]