Polazna | Sport | Uspešan vikend za Pauerlifting i bodi bilding klub

Uspešan vikend za Pauerlifting i bodi bilding klub

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Na takmičenjima u Beogradu i Pančevu Pauerlifting i bodi bilding klub osvojio je 11 medalja - 8 zlatnih, 2 srebrne i jednu bronzanu, kao i pehar za apsolutni plasman.

Trofej Beograda u disciplini Classic Bench press (bez opreme) održan je u subotu, 19. oktobra. Na ovom prvenstvu učestvovalo je oko 70 takmičara iz 21 kluba iz Srbije i Makedonije, a takmičari Pauerlifting i bodi bilding sportskog kluba „Knjaževac“ ostvarili su sledeće rezultate:
Vesna Nikić nastupila je u kategoriji Veteranki M2 do 84 kg. za osobe sa invaliditetom i osvojila je zlatnu medalju sa podignutih 65 kg. Vesna je takođe proglašena za apsolutno najjaču ženu u ukupnom plasmanu osoba sa invaliditetom.
Srđan Ristić nastupio je u kategoriji Seniora do 83 kg. za osobe sa invaliditetom i osvojio je zlatnu medalju.
Robert Radojičić nastupio je u kategoriji Seniora do 105 kg. za osobe sa invaliditetom i osvojio je zlatnu medalju.
Snežana Milošević nastupila je u kategoriji Seniorki do 63 kg. i osvojila je zlatnu medalju.
Milica Mladenović nastupila je u kategoriji Seniorki do 57 kg. i osvojila je zlatnu medalju.
Marija Rakić nastupila je u kategoriji Veteranki M1 do 72 kg. i osvojila je zlatnu medalju.
Tijana Trifunović nastupila je u kategoriji Subjuniorki do 52 kg. i osvojila je zlatnu medalju.

Istog dana održan je Svetski kup – World Golden Cup u Pančevu u bodybuildingu, na kome je učestvovalo preko 70 takmičara iz 12 država.
Denis Aleksić nastupio je u kategoriji Mens Physique do 178 cm i okitio se bronzanom medaljom.
Dina Jovanović nastupila je u kategoriji Body Classic i osvojila je srebrnu medalju.

Na Trofeju Beograda je učestvovalo preko 60 takmičara iz 11 država. Denis Aleksić nastupio je u kategoriji Mens Physique preko 182 cm i osvojio je srebrnu medaljom. Dina Jovanović nastupila je u kategoriji Body Fitness i osvojila je zlatnu medalju.