Polazna | Sport | Bod iz Mrštana

Bod iz Mrštana

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Fudbalski klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi istok odigrali su tokom vikenda utakmice 10. kola. U meču koji je bio na programu u subotu u Mrštanu, Moravac Orion i Timočanin podelili su bodove – 1:1.

Domaćin je do prednosti 1:0 došao tokom prvog poluvremena, tim rezultatom završen je prvi deo igre, a u nastavku gosti iz Knjaževca bili su značajno bolji rival i do zasluženog izjednačenja stigli su zahvaljujući pogotku Miloša Stojanovića, koji je posle centaršuta Ristića, glavom sproveo loptu u mrežu domaćina. Osvajanjem boda na gostovanju u Mrštanu ekipa Timočanina stigla je do cifre od 13 bodova u sezoni, što je trenutno dovoljno za 10. mesto na tabeli. Prilika da se bodovni saldo poveća je predstojeći meč 11. kola koji će fudbaleri Timočanina naredne nedelje odigrati na svom terenu protiv Temnića. Rival iz Varvarina je poslednji na tabeli sa svega tri osvojena boda na deset utakmica.

Timočanin i Temnić sastaju se na gradskom stadionu u Knjaževcu u nedelju, 27. oktobra, u 14 časova.