Polazna | Sport | Timočanin startovao porazom

Timočanin startovao porazom

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Knjaževačku ekipu u prvoj utakmici novog šampionata Srpske lige minimalnim rezultatom 1:0 savladao je Radan u Lebanu.

Minulog vikenda odigrane su utakmice 1. kola fudbalskog šampionata Srpske lige istok. Timočanin je juče krenuo u Lebane na premijernu utakmicu u novoj sezoni sa mnogo optimizma, ali je ishod meča sa Radanom razočaravajući ne samo za sve u klubu, već i za celokupnu knjaževčku sportsku javnost.

Domaćin je sredinom prvog poluvremena stekao rezultatsku prednost, a ispostavilo se da je vođstvo Radana od 1:0 u stvari bilo i konačan rezultat utakmice. Bez obzira što su imali gotovo sat vremena da promene ishod meča, gosti iz Knjaževca nisu u tome uspeli, pa su na startu srpskoligaškog takmičenja „upisali“ prvi poraz.

Prilika za popravni je 2. kolo šampionata i premijerna utakmica pred svojim navijačima koju će Timočanin odigrati naredne nedelje, 25. avgusta, na gradskom stadionu od 16 časova i 30 minuta protiv Dunava iz Prahova.