Polazna | Sport | Važna pobeda odbojkašica

Važna pobeda odbojkašica

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

U jednoj od najvažnijih utakmica dosadašnjeg dela prvenstva II lige odbojkašice Knjaževca savladale su ekipu Bora sa 3:2.

Odbojkašice Knjaževca ostvarile su izuzetno važnu pobedu u 14. kolu II lige istok. Knjaževčanke su u subotu, na svom terenu, u dramatičnoj utakmici punoj preokreta, savladale ekipu Bora rezultatom 3:2.

Gošće su bolje započele susret i prvi set dobile više nego ubedljivo – 25:5. Knjaževačke odbojkašice zaigrale su bolje u nastavku i drugi deo igre dobile 25:19. Treći set pripao je Borankama 25:20, četvrti domaćim igračicama 25:12, pa je konačnog pobednika odlučivao taj brek. I u odlučujućem petom setu viđena je prava drama, taj brek odlučen je na razliku, a pobed1 16:14, odnosno 3:2 u setovima pripala je odbojkašicama Knjaževca.

Ovim trijumfom naše predstavnice na tabeli pretekle su upravo ekipu Bora i sada zauzimaju peto mesto sa 22 osvojena boda. U narednom 15. kolu odbojkašice Knjaževca igraju u gostima protiv ekipe Pirota.