Polazna | Sport | Polovično sa Jagodinom

Polovično sa Jagodinom

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

U nastavku rukometne sezone sa predstavnicima Jagodine minulog vikenda igrala su oba knjaževačka kluba; rukometašice minimalno poražene 17:16, rukometaši goste iz Jagodine savladali 32:29.

Nastavljen je šampionat I lige istok za rukometašice. Minulog vikenda na programu su bile utakmice 4. kola, a knjaževačke predstavnice, ekipa Arif Osice, sastala se na svom terenu sa drugim timom Jagodine. Domaće rukometašice na poluvremenu su imale minimalnu prednost 7:6, ali su u nastavku gošće iz Jagodine preokrenule rezultat i na kraju slavile pobedu 17:16.

Knjaževčanke posle ovog kola imaju učinak od jedne pobede i tri poraza i na tabeli zauzimaju osmo mesto sa dva boda. Naredni rival Osicama biće Topličanin u Prokuplju.

Znatno uspešniji od svojih koleginica bili su knjaževački rukometaši. U nastavku II lige istok, Arif Knjaz je u nedelju, na svom terenu, savladao Jagodinu 32:29 iako su gosti na poluvremenu bili u prednosti 16:15. S obzirom da su Knjaževčani prošle srede, takođe na svom terenu, u ranije odloženoj utakmici 1. kola savladali Majdanpek 28:27, ekipa posle tri odigrana kola ima četiri boda i deli vodeću poziciju na tabeli sa Zaječarom i Majdanpekom.

Šampionat II lige istok za rukometaše nastavlja se narednog vikenda kada će Knjaževčani igrati derbi 4. kola u Zaječaru protiv Mladosti.