Polazna | Vesti | Ribolov

Ribolov

Beli Timok trijumfovao na Bovanu

Ekipa OSR Beli Timok osvojila je prvo mesto na Kupu Organizacije sportskih ribolovaca ''Bistro'' iz Aleksinca, koji je održan trećeg juna na Bovanskom jezeru. ... [dalje]

Završnica Škole ribolova

Organizacija sportskih ribolovaca ''Beli Timok'' organizovala je za svoje najmlađe članove takmičenje na Bovanskom jezeru. Bila je to praktična provera onoga što se o pecanju, mamcima, vrstama riba, ponašanju na vodi, naučilo tokom časova u ''Maloj školi ribolova''. ... [dalje]

Knjaževčani uspešni na Zoni

U nedelju je na Bovanskom jezeru održano jednokružno pojedinačno takmičenje u lovu ribe udicom na plovak. ... [dalje]

Stanojević prvi na organizacijskom

OSR Beli Timok je u nedelju na Bovanskom jezeru za svoje članove organizovala takmičenje u lovu ribe udicom na plovak. ... [dalje]

Organizacijsko takmičenje u ribolovu

Organizacija sportskih ribolovaca ''Beli Timok'' za svoje članove organizuje prvostepeno takmičenje u sportskom ribolovu, u disciplini "lov ribe udicom na plovak". ... [dalje]

Počela prodaja dozvola

Dozvole za sportski ribolov za 2017. godinu mogu se kupiti plaćanjem u 7 rata, čekovima ili administrativnom zabranom. ... [dalje]

Počinje prodaja dozvola

Sportski ribolovci dozvole za pecanje za 2017. moći će da kupe na osam mesečnih rata; iako cena još uvek nije saopštena, od četvrtka, 1. decembra, počinje prijem uplata. ... [dalje]

Ognjen drugi na Bovanskom jezeru

Trinaestogodišnji Ognjen Radivojević, član OSR Beli Timok, osvojio je drugo mesto na osmom Bovan kupu, koji je održan 29. oktobra na Bovanskom jezeru. ... [dalje]

Nenad na takmičenju veterana

Nenad Jovanović, član OSR Beli Timok, zauzeo je 16. mesto na ovogodišnjem državnom prvenstvu u sportskom ribolovu u kategoriji veterana. ... [dalje]