Ribolov

Visoke temperature i nizak vodostaj prete ribama

Zbog visokih dnevnih temperatura vodostaj reka u okolini Knjaževac znatno je smanjen, a došlo je i do uginuća izvesne količine riba u Belom Timoku, o čemu su obavešteni nadležni organi. ... [dalje]

Beli Timok trijumfovao na Bovanu

Ekipa OSR Beli Timok osvojila je prvo mesto na Kupu Organizacije sportskih ribolovaca ''Bistro'' iz Aleksinca, koji je održan trećeg juna na Bovanskom jezeru. ... [dalje]

Završnica Škole ribolova

Organizacija sportskih ribolovaca ''Beli Timok'' organizovala je za svoje najmlađe članove takmičenje na Bovanskom jezeru. Bila je to praktična provera onoga što se o pecanju, mamcima, vrstama riba, ponašanju na vodi, naučilo tokom časova u ''Maloj školi ribolova''. ... [dalje]

Knjaževčani uspešni na Zoni

U nedelju je na Bovanskom jezeru održano jednokružno pojedinačno takmičenje u lovu ribe udicom na plovak. ... [dalje]

Stanojević prvi na organizacijskom

OSR Beli Timok je u nedelju na Bovanskom jezeru za svoje članove organizovala takmičenje u lovu ribe udicom na plovak. ... [dalje]

Organizacijsko takmičenje u ribolovu

Organizacija sportskih ribolovaca ''Beli Timok'' za svoje članove organizuje prvostepeno takmičenje u sportskom ribolovu, u disciplini "lov ribe udicom na plovak". ... [dalje]

Počela prodaja dozvola

Dozvole za sportski ribolov za 2017. godinu mogu se kupiti plaćanjem u 7 rata, čekovima ili administrativnom zabranom. ... [dalje]

Počinje prodaja dozvola

Sportski ribolovci dozvole za pecanje za 2017. moći će da kupe na osam mesečnih rata; iako cena još uvek nije saopštena, od četvrtka, 1. decembra, počinje prijem uplata. ... [dalje]

Ognjen drugi na Bovanskom jezeru

Trinaestogodišnji Ognjen Radivojević, član OSR Beli Timok, osvojio je drugo mesto na osmom Bovan kupu, koji je održan 29. oktobra na Bovanskom jezeru. ... [dalje]

Nenad na takmičenju veterana

Nenad Jovanović, član OSR Beli Timok, zauzeo je 16. mesto na ovogodišnjem državnom prvenstvu u sportskom ribolovu u kategoriji veterana. ... [dalje]

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 next ukupno: 85 | prikazano: 11 - 20