Polazna | Vesti | Ribolov | Nenad na takmičenju veterana

Nenad na takmičenju veterana

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Nenad Jovanović, član OSR Beli Timok, zauzeo je 16. mesto na ovogodišnjem državnom prvenstvu u sportskom ribolovu u kategoriji veterana.

Takmičenjem u Novom Sadu, na kanalu Dunav-Tisa-Dunav, minulog vikenda završeno je državno prvenstvo u sportskom ribolovu u konkurenciji veterana. Knjaževac i Organizaciju sportskih ribolovaca Beli Timok predstavljao je Nenad Jovanović, koji je u konačnom plasmanu zauzeo 16. mesto.

Ove sezone veterani su se nadmetali u okviru četiri takmičarske runde - prve dve organizovane su na Gružanskom jezeru sredinom maja, dok je Novi Sad bio domaćin 3. i 4. kola. Najviše uspeha na državnom prvenstvu veterana imali su domaćini - predstavnici novosadskog Ribolovca osvojili su prva tri mesta u pojedinačnoj konkurenciji.