Polazna | Vesti | Privreda | Prvog januara ''Knjaževac otvorenog srca''

Prvog januara ''Knjaževac otvorenog srca''

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Udruženje privrednika opštine Knjaževac iniciralo je organizaciju manifestacije ''Knjaževac otvorenog srca''. Početak nove godine biće obeležen prvog januara 2017. godine na platou Doma kulture, najavio je za Knjaževacinfo sekretar Udruženja Vladan Radovanović.

Prvog januara ''Knjaževac otvorenog srca''

''Udruženje privrednika predložilo je da prvi januar obeležimo akcijom koja bi se zvala ''Knjaževac otvorenog srca''. Ona će se dešavati na platou Doma kulture od 12:00 časova. Nosilac akcije biće Udruženje privrednika i svi naši članovi. Imaćemo topla posluženja, daćemo poklone knjaževačkoj deci. Pozivam građane da dođu, prošetaju, druže se. Pozivam i sve naše članove da se uključe u akciju'', kazao je Radovanović.

Komentara (0 poslato)

ukupno: | prikazano:

Pošaljite komentar

Unesite kod sa slike:

Captcha
KnjaževacInfo uživo putem Interneta

Made by East Star Group